Прес-релізи

22.09.2020

Комітет Європейського парламенту з питань сільського господарства та розвитку сільських територій, AGRI, підтримав визнання еквівалентності для насіння зернових, кукурудзи та сорго з України. Відповідне рішення було проголосоване на засіданні 22 вересня 2020 року. Це рішення комітету AGRI відкриває шлях до винесення документу на пленарний розгляд всього Європейського парламенту, який наразі попередньо можна очікувати вже в жовтні, тобто, останній крок, який фіналізує  еквівалентність та дозволяє почати  експорт насіння зернових, кукурудзи та сорго до ЄС.

05.05.2020

Команда юристів юридичної фірми ASA створила платформу з відповідями на найпопулярніші питання, які виникають під час карантину у малого та середнього бізнесу. Про це компанія розповіла у коментарі журналу БІЗНЕС.

12.12.2019

З метою всебічного сприяння розвитку молоді, у тому числі студентам та науково-педагогічним працівникам аграрних навчальних закладів, дотримання гендерної рівності, що є одним із пріоритетних аспектів діяльності, було ініційовано проведення просвітного заходу «Жінки в агро - майбутнє України».

04.10.2019

Під час конференції "Агрохімія та насіння" будуть розглянуті інноваційні продукти та технології, які зможуть максимально нівелювати вплив несприятливих погодних умов, збільшити потенціал майбутнього врожаю, зменшити втрати з гектару, контролювати використання добрив, вдосконалити технології зберігання та звести до мінімуму фактори розкрадання матеріалу, а також піднімемо тему охорони сортів рослин та відтворення насіння.

18.07.2019

Напередодні обрання нового парламенту, який може стати найбільш про-ринковим в питанні створення в Україні умов для вільного обігу земель сільгосппризначення, тривають дискусії стосовно формату ринку землі в Україні.

27.06.2019

3 липня Громадська коаліція за скасування земельного мораторію проводить панельну дискусію на тему "Старт ринку землі: чи варто на першому етапі виставляти на продаж тільки державні землі?»

09.11.2018

Пятая специализированная выставка «Агро-СФЕРА» состоится в завершение праздника Дня работника сельского хозяйства - 21-23 ноября 2018 года на территории пассажирского терминала Одесского морского торгового порта (Приморская ул., 6). Проводится это событие при поддержке Министерства аграрной политики и продовольствия Украины и Одесской областной государственной администрации.

23.01.2018

Паритетне входження України у світовий ринок насіння неможливе без упорядкування умов використання сортів рослин та відтворення насіння, яке є комерційним носієм сортів.

16.01.2018

20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Форум фермерських технологій — єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощування продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.

07.12.2017

Уряд схвалив рішення про обов’язкове використання «єдиного вікна» в українських митницях. Обов’язкове застосування порядку інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» з 1 лютого 2018 року поставить в рівні умови бізнес, який користується і не користується системою, і надасть змогу оцінити роботу усіх задіяних в процесі державних органів і митниці в частині часу виконання відповідних формальностей. Чи готова наша Митниця до нових вимог Держави та Бізнесу? І перш за все, до створення рівних умов для всіх суб’єктів зовнішньоекономічних відносин? Обговоримо!