Прес-релізи

05.05.2020

Команда юристів юридичної фірми ASA створила платформу з відповідями на найпопулярніші питання, які виникають під час карантину у малого та середнього бізнесу. Про це компанія розповіла у коментарі журналу БІЗНЕС.

12.12.2019

З метою всебічного сприяння розвитку молоді, у тому числі студентам та науково-педагогічним працівникам аграрних навчальних закладів, дотримання гендерної рівності, що є одним із пріоритетних аспектів діяльності, було ініційовано проведення просвітного заходу «Жінки в агро - майбутнє України».

04.10.2019

Під час конференції "Агрохімія та насіння" будуть розглянуті інноваційні продукти та технології, які зможуть максимально нівелювати вплив несприятливих погодних умов, збільшити потенціал майбутнього врожаю, зменшити втрати з гектару, контролювати використання добрив, вдосконалити технології зберігання та звести до мінімуму фактори розкрадання матеріалу, а також піднімемо тему охорони сортів рослин та відтворення насіння.

18.07.2019

Напередодні обрання нового парламенту, який може стати найбільш про-ринковим в питанні створення в Україні умов для вільного обігу земель сільгосппризначення, тривають дискусії стосовно формату ринку землі в Україні.

27.06.2019

3 липня Громадська коаліція за скасування земельного мораторію проводить панельну дискусію на тему "Старт ринку землі: чи варто на першому етапі виставляти на продаж тільки державні землі?»

09.11.2018

Пятая специализированная выставка «Агро-СФЕРА» состоится в завершение праздника Дня работника сельского хозяйства - 21-23 ноября 2018 года на территории пассажирского терминала Одесского морского торгового порта (Приморская ул., 6). Проводится это событие при поддержке Министерства аграрной политики и продовольствия Украины и Одесской областной государственной администрации.

23.01.2018

Паритетне входження України у світовий ринок насіння неможливе без упорядкування умов використання сортів рослин та відтворення насіння, яке є комерційним носієм сортів.

16.01.2018

20 – 22 лютого у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Форум фермерських технологій — єдиний спеціалізований комплексний захід для фермерів, які займаються вирощування продукції рослинного походження: овочів, фруктів, ягід, грибів, квітів.

07.12.2017

Уряд схвалив рішення про обов’язкове використання «єдиного вікна» в українських митницях. Обов’язкове застосування порядку інформаційного обміну за принципом «єдиного вікна» з 1 лютого 2018 року поставить в рівні умови бізнес, який користується і не користується системою, і надасть змогу оцінити роботу усіх задіяних в процесі державних органів і митниці в частині часу виконання відповідних формальностей. Чи готова наша Митниця до нових вимог Держави та Бізнесу? І перш за все, до створення рівних умов для всіх суб’єктів зовнішньоекономічних відносин? Обговоримо!

24.11.2017

Офіс з просування експорту сформував попередній перелік країн для організації Торгових Місій у 2018 році. і запускає відкрите опитування, в якому з поміж 15 країн українським виробникам пропонується ​пріоритезувати 5 потенційно цікавих країн для участі у Торгових Місіях