Відбулися Загальні збори Насіннєвої асоціації України

14 липня 2017 року у м. Києві відбулися Загальні збори Насіннєвої асоціації України (НАУ). Для учасників, компаній-членів Асоціації – визнаних лідерів насіннєвого ринку, це один з головних моментів бізнес-календаря.

Щорічні Загальні Збори членів Асоціації є її найвищим органом управління та мають стратегічне значення для діяльності Асоціації.

Під час Загальних Зборів Голова Правління та виконавчий директор Асоціації презентували членам Асоціації результати діяльності за звітний період та плани на поточний рік. Зокрема, виконавчий директор Асоціації Григоренко Сюзана представила докладний звіт по діяльності у період з червня 2016 року по липень 2017 року. Повна версія звіту доступна у розділі «Для членів Асоціації».

Також, були оголошені результати виборів до Правління Асоціації .

Так, на наступний звітний період з 07.2017-06.2018 Головою Правління обрано Вячеслава Гаврилянчика, ТОВ «СИНГЕНТА»; заступником Голови Правління повторно переобрано Ромена Стефана Дестйо, генерального директора компанії «Маїсадур Семанс Украина».

Від імені всіх компаній-членів Асоціації висловлюємо подяку Олександру Федорову, генеральному директору ТОВ «КВС-Україна», за кропітку роботу на посаді Голови Правління впродовж двох каденцій.

Нам було дуже приємно, бачити керівників та представників компаній-членів Асоціації, та почути відверті погляди від світових лідерів, що успішно працюють на найвищому рівні бізнесу у сфері насінництва в Україні, та одночасно розвивають дружні та партнерські відносини в діяльності.

Щиро дякуємо всім за активну участь, ініціативність і чекаємо Вас на наступних засіданнях та заходах Асоціації!

Додати новий коментар