Овочева компанія Sakata приєдналася до Насіннєвої асоціації України

За підсумками засідання Правління Насіннєвої асоціації України, що пройшло у Києві 12 грудня 2018 року, до складу Асоціації прийнято овочеву компанію Sakata Vegetables Europe (Саката Веджитаблз Юроп). Компанії надано статус асоційованого члена. Наразі у Sakata немає свого офісу в Україні і компанія працює в країні через офіційних представників і дистриб’юторів. Свій же інтерес щодо приєднання до Насіннєвої асоціації України компанія виявила в рамках роботи в новоствореному Овочевому комітеті асоціації. Sakata Vegetables Europe приймала активну участь як у підготовчій роботі, так і в безпосередніх зустрічах комітету.

Sakata Vegetables Europe є дочірнім підприємством японської корпорації Саката Сідз (Sakata Seed Corporation). Компанія відповідає за розвиток і розширення діяльності у регіоні Європа, Близький Схід та Африка. Команда Sakata Vegetables Europe, чий головний офіс розташовано у Франції у місті Юшо, складається із понад 100 співробітників. У своєму портфоліо компанія має широкий добірок сортів салатів, капусти, перців, огірків, томатів, моркви і інших овочів.

Насіннєва асоціація України вітає компанію Sakata Vegetables Europe із приєднанням і бажає успішної співпраці. Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Додати новий коментар