Науково-виробниче фермерське господарство «Компанія «Маїс»

Компанія з 100% національним приватним капіталом створена у 1992 році. Етапи розвитку підприємства багато в чому можна порівняти з новітньою історією молодої української держави, де позитивні зміни досягаються чіткими стратегічними планами, новаторською ініціативою, власною відповідальністю за якість виробленої продукції.

Компанія є власником 36 високопродуктивних гібридів кукурудзи, зареєстрованих в Україні та країнах СНД. Розпочато офіційні випробування гібридів в країнах Євросоюзу. Результативність базується на проведенні масштабних селекційних досліджень в різних кліматичних умовах, ефективному використанні власного генетичного фонду. Селекційні продукти компанії вирізняє висока адаптивність генотипу до агресивних екологічних умов: посухостійкість, жаростійкість, холодостійкість, толерантність до шкідників та патогенних організмів, невибагливість до природної родючості грунтів

Насіння виробляється на трьох власних насіннєвих заводи із загальною сезонною потужністю 12,0 тисяч тон. У 2010 році на заводах введено в експлуатацію сучасне обладнання відомих світових марок. Чисельний склад працівників: 235 чол., в т.ч. задіяних в наукових дослідженнях – 51.