Насіннєва асоціація України взяла участь у щорічному зібранні Європейської насіннєвої асоціації

З 9 по 11 жовтня 2016 року у Римі проходило щорічне зібрання Європейської насіннєвої асоціації (European Seed Association, ESA). Україну на цьому актуальному заході представляла Насіннєва асоціації України в особі її виконавчого директора Григоренко Сюзани.
 
Цьогорічне зібрання Європейської насіннєвої асоціації знову поставило рекорд відвідуваності. Захід зібрав більше 1000 учасників із країн Європи та інших частин світу – що в чергове підтверджує важливість діяльності ESA для Європейського та міжнародного насіннєвого сектору. Як відзначили в самій асоціації, це зібрання стало найуспішнішим за всю її історію.
 
В рамках заходу Європейська насіннєва асоціація і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations, FAO) приділили особливу увагу обговоренню питань, які стосуються збереження і найкращого використання генетичних ресурсів для покращення сортів насіння, що допоможе нагодувати світ в майбутньому. Крім того, на зібранні ESA розглядалися інновації і нові методи у селекції рослин, які дозволять більш швидко і точно вдовольняти потреби різних ринків.