Компанії АПК МАЇС, ВЛАДАМ-ЮГ та ДУНАЙ АГРО приєдналися до Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України вітає в своєму складі нових членів – компанії «АПК МАЇС», «ВЛАДАМ-ЮГ» та «ДУНАЙ АГРО». Рішення про розгляд їх заявок та включення до галузевого об’єднання у статусі асоційованих членів було висунуто на обговорення на черговому засіданні Правління асоціації, яке пройшло у Києві 1 червня 2017 року. За його результатами члени Правління одноголосно проголосували за вступ компаній до Насіннєвої асоціації України.

Агропромислова компанія «МАЇС» вже більше 20 років є важливим гравцем на аграрному ринку України, який досягнув високих результатів у багатьох галузях сільського господарства. Провідним напрямом діяльності компанії є насінництво. АПК МАЇС працює над власною селекцією саме для того, щоб зробити гібриди максимально ефективними в сучасних природно-кліматичних умовах. 15% посівних площ в Україні засівається гібридами від Черкаського «Маїсу». 60% продукції АПК МАЇС споживається найбільшими аграрними холдингами, що працюють в Україні.

Компанія ВЛАДАМ-ЮГ понад 10 років успішно співпрацює з найбільшою французькою селекційно-насіннєвий компанією Clause і є офіційним імпортером насіння «Clause» в Україну. Насіння овочевих культур Clause постійно апробуються на полях господарства «Владам» (під її культурами зайнято більше 350 га виробничих полів в Миколаївській обл.). Також насіння тестуються на полях фермерів практично у всіх регіонах Україні. ВЛАДАМ-ЮГ у своїй роботі відбирає сорти та гібриди, що оптимально підходять до природно-кліматичних умов України, найбільш урожайні і стійкі до захворювань.

ДУНАЙ АГРО - це дочірнє підприємство австрійської насіннєвої компанії Пробстдорфер Заатцухт в Україні. ДУНАЙ АГРО об’єднує європейську якість, надійність та ноу-хау із українським досвідом та глибоким знанням особливостей роботи на ринках України. Компанія представляє в Україні сорти та реалізує насіння марки Пробстдорфер Заатцухт - високоякісної озимої м’якої пшениці, сої, ріпаку, твердої пшениці, ячменю, соняшника. Іншим напрямком діяльності ДУНАЙ АГРО є експортні операції з аграрною продукцією.

Насіннєва асоціація України висловлює щиру подяку керівникам «АПК МАЇС», «ВЛАДАМ-ЮГ» та «ДУНАЙ АГРО», які особисто представили свої компанії, і бажає успішної співпраці. Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Додати новий коментар