Зміни в складі Правління

Рішенням Загальних зборів Насіннєвої асоціації України (НАУ) від 18 травня 2015 року ухвалені зміни у складі Правління НАУ. 

Головою Правління було обрано Олександра Федорова -генерального директора ТОВ «КВС-Україна», заступником Голови Правління Жан-Батиста Маса – генерального директора компанії  «Євраліс Семенс Україна».

Кількісний склад Правління - 7 осіб.

Розуміння проблем і особливостей сфери насінництва, знання кон’юнктури ринку насіння, стабільний розвиток та досягнення компаній «КВС-Україна» та «Лімагрейн Україна» – ось те, що найкраще характеризує вищезазначених керівників як висококваліфікованих управлінців та справжніх знавців своєї справи.

Спільним завданням Правління є  розвиток ринку насіння на умовах прозорості та послідовності. Сфера насінництва в сучасному світі розвивається дуже динамічно і показує високі темпи росту. В українського ринку є великий потенціал для розвитку, завдання асоціації робити все можливе для того, щоб постачальники та виробники показали сталий розвиток й істотно зміцнили свої позиції як бізнес.