Як придбати офіційне насіння озимого ріпаку селекції Лембке

Для всіх, хто зацікавлений в тому, щоби придбати насіння озимого ріпаку селекції Лембке, підготовлено інформаційний лист із офіційними контактами, даними щодо авторизованих дистриб'юторів та регіональних менеджерів. Із листом можна ознайомитися у вкладенні.

В Україні єдиним уповноваженим представником Norddeutsche Pflanzenzucht Hans-Georg Lembke KG є ТОВ “НПЦ УКРАЇНА”.

Офіційний сайт компанії: www.npz.com.ua.

Контактні телефони: (044) 239 10 53, (044) 451 42 79

В “НПЦ УКРАЇНА” зазначають, що протягом останніх місяців часто почали виявлятися на ринку України пропозиції насіння ріпаку озимого невідомого походження, тобто підробки, від осіб які маркують та пропонують стороннє насіння під її брендом.

Щоби унеможливити діяльність таких каналів збуту в “НПЦ УКРАЇНА” просять, щоби для купівлі насіння озимого ріпаку, зверталися до їх офіційних джерел. Головною цінністю компанії є її висока ділова репутація в першу чергу за рахунок відповідального дотримання партнерських взаємовідносин, тому в компанії застерігають від можливих помилкових рішень у виборі постачальника насіннєвої продукції.

Офіційні авторизовані дистриб’ютори ТОВ “НПЦ УКРАЇНА”:

1. ТОВ «СПЕКТР-АГРО»

2. ТОВ «АГРО-РОСЬ»

3. ТОВ «АГРОЗАХИСТ ДОНБАС»

Інформація щодо регіональних менеджерів ТОВ “НПЦ УКРАЇНА” доступна у вкладеному інформаційному файлі, а також на офіційному сайті www.npz.com.ua.

Прикріплені файли: 

Додати новий коментар