Якісні поповнення складу членів Насіннєвої асоціації України

2 грудня 2011 року відбулося засідання органів управління Насіннєвої асоціації України (далі – Асоціація), зокрема - Правління Асоціації.
 Правлінням Асоціації знову було підтверджено відкритість Асоціації для членства компаній, які спроможні втілювати в життя принципи діяльності Асоціації і робити свій внесок у розвиток насінництва в Україні.
Так за результатами проведеного засідання до Асоціації приєдналися ТОВ «Нікерсон-Цваан Україна» та ТОВ «ІНПОЛ». Після вступу нові члени користуються всіма правами та приймають усі зобов'язання за Статутом, розділяють принципи, процедури та політику, які схвалені членами Асоціації на момент їхнього вступу.
Розширення Асоціації має на меті не тільки зміцнення стабільності та результативності діяльності членів Асоціації, але і стимулюватиме поширення стилю і навичок співпраці, консультацій та досягнення консенсусу, які характерні для відносин між членами Асоціації, збільшить прозорість формування ринку насіння, тим самим зміцнюючи довіру між суб’єктами господарювання – членами Асоціації, а також підтримає тенденцію до інтеграції та співпраці.