В Україні пройшли Дні поля DuPont Pioneer

З 18 по 25 червня 2013 року компанія DuPont Pioneer, провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, провела для своїх клієнтів Дні поля, присвячені озимому ріпаку. 

Дні поля, які вже стали традиційним заходом компанії DuPont Pioneer, цього разу проходили у 4-х областях України: Вінницькій, Тернопільській, Київській та Дніпропетровській, за участю провідних компаній галузі, таких як ФГ «Щербич», ПАТ «Агропродсервіс», ТОВ «Стіл-Агро» і ВАТ «Синявське».  Учасниками заходів стали біля 800 представників сільськогосподарських підприємств, серед яких - агрономи, керівники підрозділів та власники компаній.  Унікальність цих заходів в тому, що сільгоспвиробники мають змогу отримати кваліфіковані поради щодо технології вирощування і підбору гібридів ріпаку Піонер® безпосередньо від представників компанії, які працюють в цих областях і знають специфіку кожного з них.

У рамках Днів поля експерти DuPont Pioneer продемонстрували учасникам посіви гібридів озимого ріпаку Піонер®, розповіли про особливості та переваги цієї культури для сільськогосподарських підприємств, а також поділилися порадами щодо її вирощування і збирання.  Компанія цілеспрямовано та ретельно досліджує продуктивність своїх гібридів ріпаку, щоб надавати чіткі рекомендації для сільгоспвиробників з будь-якої ґрунтово-кліматичної зони України.

Варто зазначити, що розвиток виробництва гібридів озимого ріпаку є одним із пріоритетних напрямків роботи DuPont Pioneer як на українському, так і на світовому ринках.  У 1996 році компанія Pioneer першою прийняла рішення створювати лише гібриди ріпаку і довгий час залишалася єдиною компанією, до лінійки ріпакових продуктів якої входили виключно гібриди. 

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®.

Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

 

Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com.