Вітаємо компанію "СЕСВАНДЕРХАВЕ" з відновленням прав та обов'язків члена Насіннєвої асоціації України

З червня 2016 року компанія "СЕСВАНДЕРХАВЕ " відновила членство в асоціації.

 

Усі компанії-члени асоціації об'єднує бездоганна репутація стосовно культури ведення бізнесу, дотримання законодавства, а також підвищення ефективності виробничих процесів у сільському господарстві, насамперед за рахунок використання та поширення якісних результатів селекції та втілення прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, що дозволяють партнерам компаній отримувати стабільні врожаї, водночас забезпечуючи дбайливе ставлення до землі та екології.

 

СЕСВАНДЕРХАВЕ є лідером в галузі селекції і насінництва цукрових буряків, постійно реалізуючи мільйони посівних одиниць насіння цієї культури у всіх бурякосійних країнах світу.

Україна залишається бути у числі найбільших бурякосійних країн світу, де в залежності від року, під посівами цукрового буряку перебуває від 350 до 550 тисяч. га.  Лідерство Сесвандерхаве обумовлене такими  чинниками - якість насіння, передова генетика, неперевершені досягнення в молекулярній біології, унікальна технологія заводської підготовки насіння, адаптованість гібридів до українських земель, локальна база по вирощуванню насіння та ін.

 

Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.