Вітаємо компанію "Бізон-Тех 2006" з відновленням прав та обов'язків члена Насіннєвої асоціації України

 З квітня 2016 року компанія "БІЗОН-ТЕХ 2006 " відновила членство в асоціації.

 

Усі компанії-члени асоціації об'єднує бездоганна репутація стосовно культури ведення бізнесу, дотримання законодавства, а також підвищення ефективності виробничих процесів у сільському господарстві, насамперед за рахунок використання та поширення якісних результатів селекції та втілення прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, що дозволяють партнерам компаній отримувати стабільні врожаї, водночас забезпечуючи дбайливе ставлення до землі та екології.

Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України. 

Вектор розвитку, вибраний керівництвом  компаніїї  "БІЗОН-ТЕХ 2006"- виключно на засадах надійного партнерства, прозорості та в бік співпраці з провідними мультинаціональними компаніями, чиї імена є гарантією якості. 

«Бізон–Тех» - стабільна, перспективна і динамічна дистриб'юторська компанія аграрного ринку України, яка постійно розширяє горизонти. В даний час компанія є одним з провідних дистриб'юторів на ринку насіння та ЗЗР. І всі, від невеликих і середніх господарств до найбільш потужних агроструктур, знають стиль роботи компанії: надійність, професіоналізм, порядність.  

 

Вже з початку 2014 року компанія стає офіційним дистриб'ютором таких всесвітньовідомих виробників насіння, як “KVS”, “Dow Seeds” , “Alta Seeds” . АЛЬТА СІДС (“Alta Seeds”) - новий бренд для Європи, країн СНД та Північної Америки від Адванта Сідс Інтернешнал.

Основна мета - якісно рости на всій території України. На сьогодні "Бізон-Тех" маємо 18 представництв у 16 областях від Луганська до Вінниці, від Києва до Криму. Розгалужена мережа складів по території України дозволяє в повному обсязі задовольняти потреби клієнтів. Темпи розвитку компанії відмінні.