USUBC Американсько-українська ділова рада та Насіннєва асоціація України

Насіннєва асоціація України та Американсько-українська ділова рада домовились співпрацювати у сфері розвитку аграрного сектору України, сприяння залучення інвестицій та захисту інтересів бізнесу, що працює в Україні. 

В ході переговорів щодо співпраці Насіннєвої асоціації України та Американсько-української ділової ради були визначені пріоритетні напрямки співпраці. На думку сторін, ними є аграрно-промисловий комплекс, та залучення інвестицій. Але головна мета співпраці двох організацій – відстоювати інтереси та права міжнародних та українських компаній-партнерів на світових ринках.

Насіннєва асоціація України  вбачає своїм завданням інформування партнерів з Американсько-української ділової  ради щодо економічних можливостей та потенціалу агарного сектору України.  

Довідка. Американсько-українська ділова рада сприяє розвитку американсько-українських ділових зв’язків через регулярну взаємодію з американськими та українськими бізнесовими лідерами та урядовцями.

Членами Американсько-української ділової ради є компанії Bunge, Cargill, Case New Holland, Chevron, Cisco, ContourGlobal, DHL Express, Eli Lilly, Halliburton, Holtec, John Deere, Kraft Foods, Louis Dreyfus, Microsoft, RZB Finance LLC, SigmaBleyzer, State Export-Import Bank of Ukraine, TNK-BP Commerce LLC, Vanco Exploration Company, Westinghouse, WJ Export Import Agricultural Group та інші.