Участь у Другому Віденському Круглому столі

3 листопада у Відні (Австрія) відбувся  Другий круглий стіл «Україна в Європі: мир і розвиток» присвячений темі: «Єдиний економічний простір ЄС, ЄЕС і України - запорука миру і нові перспективи для бізнесу в регіоні», в якому по запрошенню прийняв участь Валерій Хаджиматов.

Учасники круглого столу - лідери ділових та політичних кіл України, країн ЄС та Росії обговорили питання економічного зростання на основі розвитку агросектору, перспективи Єдиного економічного простору від Лісабона до Владивостока та поділилися наявним досвідом щодо питань майбутніх напрямків розвитку української економіки.

Дискусія була орієнтована на економічні реформи з акцентом на сільське господарство, як рушійної сили економічного розвитку, регіонального та міжнародного співробітництва.
Всіма учасниками було визнано, що Україна реалізуючи свій гігантський сільськогосподарський потенціал і поступально нарощуючи с/г виробництво, може зіграти вирішальну роль в забезпеченні європейської та глобальної продовольчої безпеки. Економічний розвиток, який в тому числі, спирається на регіональне та міжнародне співробітництво, забезпечує нові можливостей  для бізнесу та держави, сприяє політичній та економічній стабілізації в країнах Європі. Більше того, лише стабільна і модернізована економіка є основою соціального і політичного благополуччя країни.

Всього участь прийняли близько 100 представників бізнесу України та Європи, провідних економістів та експертів. У форумі, також взяли участь Голова Німецько-Українського форуму проф. д-р Райнер Лінднер, голова Німецько-Української парламентської групи, член Німецько-Російської та Німецько-Білоруської парламентських груп в Бундестазі Карл-Георг Вельманн, Комісар Єврокомісії з питань підприємництва та промисловості (2004-2010 роки) Гюнтер Ферхойген, міністр економіки і технологій Німеччини (2005-2009 роки) Міхаель Глос, Голова та Заступник Голови Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ та Олексій Мірошниченко, Президент Російського союзу промисловців і підприємців Олександр Шохін, Віце-президент асоціації BusinessEurope, Президент Конфедерації роботодавців Латвії Віталійс Гавріловс, Голова Німецького агропромислового альянсу Франц-Георг фон Бюссе та інші.

За результатами, було визначено наступні ключові напрямки реформи української економіки, які біли схвалені учасниками та закріплені у Меморандумі.
До Вашої уваги текст Меморандуму

Прикріплені файли: