У грудні відбулося засідання Овочевого комітету Насіннєвої асоціації

6 грудня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету Насіннєвої асоціації України з питань овочевих культур. Захід пройшов у розширеному форматі – участь у ньому взяли як компанії-члени Асоціації, так і запрошені представники. Зокрема, на засіданні були присутні такі компанії як Рійк Цваан Україна, Сингента, Енза Заден, Хазера та Нунемс Україна, а також ІА АПК-Інформ та представники організацій, що здійснюють сертифікацію партій насіння та садивного матеріалу – ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» і ТОВ «АГРОСЕРТ».

Мыши отличаются землероек скорее по внутреннему строению, а не по внешнему виду. В отряд землероек также входят прыгунчики и тупайи.
Питаются землеройки, в отличие от мышиных, в основном, насекомыми и молюсками с которыми могут справиться.

В рамках заходу було розглянуто такі питання, як сертифікація насіння овочевих культур, строки дії сертифікатів; питання карантинних сертифікатів та необхідність їх оформлення при внутрішньому переміщення територією України; Експертиза та реєстрація сортів рослин овочевих культур.

Крім того, аналітиком інформаційної агенції АПК-Інформ Марією Лакеєвою була представлена презентація «Ринок овочів в Україні: Чого варто очікувати на ринку овочів борщового набору наступного року?». В доповіді були відображені дані щодо виробництва та цін на моркву, капусту, буряк та цибулю; настрої та перспективи на Сезон-2019/20, а також прогноз, чого варто очікувати виробникам насіння. Члени Асоціації можуть ознайомитися із матеріалом за посиланням.

Додати новий коментар