Треба поспішати! Сівозміна – ризики агробізнесу

На сьогоднішній день ми можемо впевнено сказати, що розробляти проекти сівозміни треба якомога швидше.

За даними Держземагенства України станом на середину червня 2012 року майже 177 юридичних та фізичних осіб отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою, вони мають відповідних кваліфікованих фахівців, які можуть розробляти проекти землеустрою, що забезпечують еколого - економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель

Для цього треба просто звернутися в декілька землевпорядних організацій свого району.

Давайте розглянемо позитивні риси, які нам дає діючий проект землеустрою, що забезпечують еколого - економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь і передбачають заходи з охорони земель (проект сівозміни):

  • Це можливість уникнути адміністративної відповідальності в розмірі від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
  • Це можливість уникнути дострокового розірвання договору оренди земельної ділянки з ініціативи орендодавця. А у в нього є така законодавча можливість згідно із Земельним кодексом України та Законом України «про оренду землі».
  • Це можливість уникнути рейдерських захватів землі, яка використовується без проектів сівозміни через «підкуп» орендодавців.
  • Проектами сівозміни у орендарів виникає можливість створити із орендодавцями довготривалі відносини.
  • Проектами сівозміни можливо збільшити та укріпити свої угіддя.
  • Наявність проекту сівозміни надає аграрію великі конкурентні переваги.

У зв’язку з цим, ми вважаємо, що аграріям треба поквапитись та до нового, 2013 року замовити проекти сівозміни для того, щоб впевнено вести свій бізнес у майбутнє. 

agroscop.com.ua/