"Ті, що не бояться посухи"

  10 серпня на дослідному полігоні, що біля села Новоолексіївка Синельників-ського району Дніпропетровської області, «Компанія «Маїс» провела щоріч­ний науково-практичний семінар, присвячений презентації власних гібридів кукурудзи, в умовах гідротермічного стресу та при зрошенні.

Відвідувачі семінару мали можливість озна­йомитися як з лінійкою гібридів (56 найме­нувань), так і з результатами дослідів, які «Компанія «Маїс» заклала цього року. Метою експериментів було вивчити стійкість гібри­дів до стресових умов (посуха, підвищений інфекційний фон, загущення) та визначити вплив зрошення. Також слухачі семінару озна­йомилися із розробленими науковцями ком­панії сучасними технологічними прийомами вирощування та ефективного використання вологи на товарних посівах кукурудзи.

   Під час семінару серед учасників було проведено розі­граш сертифікатів на безкоштовне отримання насіння від компанії «Маїс». На семінар заві­тали українські аграрії (представники понад 60 агропідприємств), партнери з Росії, Білорусі і навіть зі США. 

   Компанія, розробляючи технологічні реко­мендації з вирощування власних гібридів, про­вела ґрунтовні дослідження та заклала цілий ряд дослідів.

 

www.maize.com.ua/news/company/2012-09-25/90