Проведені чергові Загальні Збори та Правління Насіннєвої асоціації України

17 серпня 2018 року у м. Києві були проведені чергові Загальні Збори та Правління Насіннєвої асоціації України (НАУ).

Питаннями порядку денного стали: Ротація Голови та заступника Голови Правління Асоціації, підсумки та план дій на період 2018-2019.

Правління Асоціації на період 2018-2019 функціонуватиме у такому складі:

Головою – переобрано «Сингента», уповноважений постійний представник Гаврилянчик В.;

Заступником Голови – переобрано ТОВ «Маїсадур Семанс Україна».

Та Дійсними членами Асоціації, які формують Правління, є такі компанії:

ТОВ «Євраліс Семенс Україна»

ТОВ «КВС-Україна»

ТОВ «Коссад Семенс»

ТОВ «Лімагрейн Україна»

ТОВ «РАЖТ Семенс Україна»

ТОВ «ЗААТБАУ Україна».

 

Закріплені статутні принципи ротації у Правлінні, є одним з основних елементів функціонування системи корпоративного управління по всьому світу.

«Що, особливо для нас є важливим, це прийняття рішень, як на рівні Правління так і Загальних Зборів одностайно. Причому, перед прийняттям рішень із самого початку проводяться переговори та радяться всім складом, а потім викладається спільна позиція. І щоразу, прийняття рішення трансформує ситуацію у раціональне русло, та звісно його належне виконання», – зазначають члени Правління.

«Управлінська структура асоціації формується виходячи з цілей та вимог статуту. Структура управління Асоціації, окрім Виконавчої дирекції, передбачає Правління та Загальні Збори, які формуються безпосередньо компаніями-членами асоціації. У нас є конкретні поведінкові маркери, які нас об'єднують: ясність і прозорість прийняття рішень в асоціації; виконання даних один одному завдань та обіцянок, ефективність та результат; постійний розвиток галузі та власний», – підкреслює Григоренко С., виконавчий директор.

Додати новий коментар