Правління Насіннєвої асоціації України підбило підсумки року 2019-2020

19.06.2020 року у Києві відбулося засідання Правління Насіннєвої асоціації України (НАУ). 

Підсумкове засідання  відбулося під головуванням голови Правління - компанії MAS Seeds (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна») та «Лімагрейн Україна», в особі генеральних директорів Ромена Стефана Дестйо та Віктора Карбівського та членів - «Коссад-Восток», «РАЖТ Семенс Україна», «Сингента», «КВС-Україна» та виконавчого директора Насіннєвої асоціації України Григоренко Сюзани.

На Порядку денному:

Періодичне підбиття підсумків  року в робочому режимі.

Включення нових членів.

«Це  насправді інтегрує усіх членів процесу. Компанії-члени Асоціації спільно визначають важливі акценти та пріоритети, обговорюють досягнення та зміни умов роботи учасників ринку.» - зазначила Григоренко С.

Робота асоціації відкрита та публічна і для членів, відтак загальний звіт НАУ містить інформацію по всім поточним напрямках роботи (якісні і кількісні зміни в асоціації, проведені внутрішні зустрічі, робочі наради із держорганами, комунікаційні кампанії НАУ, запроваджені проекти, нововведення у законодавчій сфері, напрацювання для подальших змін, тощо). Підсумки та звіт – це наш спосіб повідомляти та бути відкритими з членами про діяльність 2019-2020 та зусилля, які ми доклали разом для досягнення наших ключових стратегічних цілей.

Усі дії здійснюються з метою реалізувати бачення насіннєвого сектору, а саме, зробити якісне насіння доступним для  аграріїв.

 

Всі учасники НАУ можуть ознайомитися зі звітами (українською та англійською мовами) в розділі «Для членів асоціації»: http://ukrseeds.org.ua/private/zvity-pro-diyalnist-nau-2019-2020.

Окремо стоїть питання – завершити визнання в ЄС еквівалентності української системи сертифікації і насіння зернових, кукурудзи та сорго, що виробляється в Україні. Це стратегічне питання було і є в роботі Насіннєвої асоціації, та саме компанії-члени Правління відкрито направили та залишили відгуки у підтримку проекту рішення ЄС про надання еквівалентності, яке було опубліковано у квітні 2020 року.

Також, Правлінням:

прийнято нового члена асоціації – компанію Мей Агро;

узгоджено проведення щорічної відкритої літньої зустрічі  учасників насіннєвого ринку;

актуалізовано подальший розвиток коректних комунікацій між бізнесом та владою у сфері насінництва - остання  позачергова нарада міністрів сільського господарства G20 відзначила вирішальну роль приватного сектору в харчових системах (базовою ланкою яких є насіння) та закликає до посилення співпраці між державними та приватними структурами.

оновлення державного регулювання та приведення до реалій сьогодення діючих процедур для введення сорту на ринок та насіння в обіг;

участь України в міжнародній торгівлі насінням.

Про розвиток Сектору насінництва, який є підтримуючим для сільськогосподарського виробництва – видове різноманіття, стійкість, інновації, міжнародний рух насіння, ми, як насіннєвий сектор, продовжуємо робити свій внесок у підготовку урожаю  завтра.

Додати новий коментар