Перша загальноукраїнська конференція «Нові правила на ринку насіння: рік досвіду на шляху до міжнародних практик»

Дата: 
03.08.2017
Організатор: 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас прийняти участь у першій загальноукраїнській конференції  «Нові правила на ринку насіння: рік досвіду на шляху до міжнародних практик», що відбудеться 03 серпня 2017 року.

Місце проведення: приміщення конференц-залу НААН за адресою вул. Омеляновича-Павленка (Суворова ), 9, початок реєстрації – о 9.00 год. 

Захід проводиться за спільної ініціативи Мінагрополітики, Національної академії аграрних наук України, Асоціації «Українське насіннєве товариство», Насіннєвої асоціації України з метою організації професійної дискусії щодо нових правил роботи  на ринку насіння України, практики її провадження та потреб їх  вдосконалення.

В роботі візьмуть участь представники всіх профільних центральних органів виконавчої влади – Міністерства аграрної політики та продовольства України, Держпродспоживслужби, державних установ – Українського інституту експертизи сортів рослин, ДП «Державний центр сертифікації  і експертизи сільськогосподарської продукції», які будуть представлені як керівництвом, так і відповідальними виконавцями по окремих напрямках,  а також представники провідних виробників та споживачів насіння.

Зміст конференції – інформації учасників щодо актуальних питань у сферах охорони прав на сорти рослин та насінництва та розсадництва  із практичним обговоренням. За результатами, будуть підготовлені пропозиції, які опрацьовуватимуться робочою групою з насінництва з метою прийняття відповідних рішень.

Члени Насіннєвої Асоціації України можуть підтвердити свою участь у заході не пізніше 27.07.2017, написавши на seeds.ukraine.2010@gmail.com лист із обов’язковим зазначенням:

Назва підприємства, ПІБ представника, номер телефону, адреса електронної пошти;

Питання, які хотіли б обговорити, та пропозиції щодо вирішення відповідних проблем.

Додати новий коментар