Переможці всеукраїнського конкурсу «Агро бренд 2012»

 

У Києві відбулося нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Агро бренд 2012». Організатори конкурсу - Київський міжнародний контрактовий ярмарок та асоціація «Український клуб аграрного бізнесу». Конкурс заснований в 2009 році і проводиться щорічно.

 

 

Нагороди переможцям вручили на міжнародній виставці рентабельного високоефективного сільського господарства «ІнтерАгро 2012», яка проходить в ці дні в Києві. Найбільш пізнаваними ТМ було визнано:

У категорії «Кращий виробник сільськогосподарської техніки» третій рік поспіль перемогу відсвяткувала торгова марка John Deere. Також нагородами відзначені компанії Сlaas і МТЗ.

Звання «Кращого виробника агрохімічної продукції» незалежні експерти віддали компанії Bayer. Німецька компанія перемагає вже другий рік поспіль. До трійки кращих також увійшли BASF і Syngenta.

Ставши «проривом року» у сфері агрохімії, Syngenta одночасно удостоєна перемоги в номінації «Кращий виробник насіння сільськогосподарських культур». У трійку лауреатів увійшли також Monsanto і «Піонер».

 Остання номінація конкурсу - «Краща компанія-дилер у сфері ресурсного забезпечення АПК України». У число кращих увійшли компанії «Амако», «Атмосфера» та «Ерідон». А «золото» втретє дісталося компанії «Райз».
Метою конкурсу є визначення найпопулярніших торгових маркок в агропромисловому комплексі та відповідно ефективність роботи маркетингу. Переможці визначаються на підставі телефонного опитування більше 1000 власників і менеджерів сільгосппідприємств.

 

Виставка «ІнтерАгро» триватиме до 10 лютого. Вхід на виставку за квитками або за запрошеннями, які безкоштовно можна отримати на офіційних сайтах виставок www.іnteragro.іn.ua або www.anіmal-show.kіev.ua.

Посилання: http://interagro.in.ua