Обрані нові очільники Правління Насіннєвої асоціації України

Відбулася традиційна ротація керівництва Правління Насіннєвої асоціації України. На період липень 2019 – червень 2020 Головою Правління обрано компанію MAS Seeds (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна») в особі її генерального директора Ромена Стефана Дестйо та заступником компанія – «Лімагрейн Україна», представлена генеральним директором Віктором Карбівським. Засідання Загальних Зборів асоціації для фіксації рішення  відбулося 13 вересня 2019 року.

Отже, на наступний звітний період діяльності Насіннєвої асоціації України її Правління працюватиме у такому складі:

MAS Seeds (ТОВ «Маїсадур Семанс Україна») - голова правління

ТОВ «Лімагрейн Україна» - заступник

Члени Правління:

ТОВ «Євраліс Семенс Україна»

ТОВ «КВС-Україна»

ТОВ «Коссад Восток»

ТОВ «РАЖТ Семенс Україна»

ТОВ «Сингента»

Ромен Дестйо є керівником MAS Seeds, та вже понад 10 років живе і працює в Україні, відзначає значний ріст якості насіння, що виробляється в Україні. Головним завданням для гравців ринку та держави бачить експорт насіння з України в Європу та інші зовнішні ринки.

Як відомо, для доступу на ринки ЄС, Україна в очікування фінального рішення визнання Європейським Союзом еквівалентності української системи сертифікації насіння.

Віктор Карбівський зазначає на необхідності формування етичної культури поведінки на ринку між усіма виробниками насіння та цінностях довіри на ринку і головному орієнтиру – аграрій, товаровиробник в Україні.

Злагоджена співпраця між Правлінням та виконавчою дирекцію дозволяє асоціації бути провідним об’єднанням на насіннєвому ринку України, яке відстоює права всіх своїх компаній-членів на засадах рівності і єдності.

Додати новий коментар