Нові члени НАУ

У листопаді 2013 року відбулися чергові засідання Органів управління Насіннєвої асоціації України, на яких було прийнято рішення про прийняття ТОВ «Заатбау Україна» на умовах асоційованого членства, та Публічного акціонерного товариства «Лебединський насіннєвий завод» на умовах дійсного членства в Насіннєву асоціацію України. Такими рішеннями Асоціація підтверджує свою відкритість для членства компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Компанія «Заатбау» - це австрійський кооператив, який вже 60 років займається селекцією, виробництвом насіння та їх продажем у Європі. До складу кооперативу входить більше 3000 фермерів, які є виробниками насіння та власниками компанії. У 2013 році, компанія відкрила дочірнє підприємство на території України. ТОВ «Заатбау Україна» має власну селекцію по трьом напрямкам: зернова група, соя та власна селекційна програма по кукурудзі. В Україні вже є зареєстровані сорти.

Публічне акціонерне товариство «Лебединський насіннєвий завод», входить до складу групи компаній «ЛНЗ» — однієї з провідних диверсифікованих агровиробничих груп в Україні.

На базі власної виробничої бази, компанія надає послуги по передпосівній підготовці насіння цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику та ріпаку.

Публічне акціонерне товариство «Лебединський насіннєвий завод» є лідером з продажу насіння цукрових буряків в Україні. Разом з цим група є офіційним дистриб’ютором-імпортером таких компаній-засновників Насіннєвої асоціації України як Pioneer, Monsanto, Syngenta, а також компаній всесвітньовідомих виробників високоякісного насіння SESVanderHave, Lion Seeds, Caussade-Semences.

Команда висококваліфікованих регіональних менеджерів забезпечує консультування та індивідуальний підхід до кожного клієнта в 20 областях України. Консультаційна підтримка протягом всього періоду вирощування врожаю — забезпечує високі результати врожайності наших клієнтів і партнерів.

Агровиробничий напрямок діяльності групи об’єднує господарства в Черкаській і Сумській областях, що в загальній кількості оброблюють 48 тис. га землі; також група має в розпорядженні власний митно-ліцензійний склад, елеватор, пропонує широкий спектр високоякісних засобів захисту рослин, зареєстрованих та дозволених для використання в Україні.

Поряд із веденням сучасного рослинництва і тваринництва, агрофірми групи вирощують посівний матеріал кукурудзи і соняшнику для таких компаній-засновників Насіннєвої асоціації України як Monsanto, Pioneer, Euralis Semences.