Насіннєва асоціація України звертає увагу на правові аспекти сплати роялті в Україні

Сьогодні, 22 травня 2018 року, в рамках науково-практичної конференції «Проблеми комерціалізації та виплати роялті на ринку насіння та садивного матеріалу» проходить обговорення майбутнього селекції та насінництва в Україні. До участі у дискусії з таких тем як виробництво насіння та сплата роялті за використання інтелектуальної власності на сорти рослин в Україні; використання насіння для власних потреб (farm-saved seeds) та платежі за таке використання, практичні аспекти досвід ЄС, приєдналися селекційні установи та компанії, суб’єкти насінництва, НААН України та Насіннєва асоціація України, Мінагрополітики.

У своїй презентації «Правові аспекти сплати роялті в Україні» виконавчий директор Насіннєвої асоціації України Григоренко Сюзана докладно зупинилися на таких ключових питаннях, як розрізнення понять «роялті» та «авторська винагорода», сплата роялті та виплати FSS (сума, яку мають сплачувати фермери за використання насіння для власних потреб).

Із повною версією презентації можна ознайомитися у розділі «Для членів Асоціації».

Якщо у Вас є питання чи зауваження щодо даної теми, просимо залишати коментарі під цією новиною або направляти Ваші повідомлення на електронну адресу Насіннєвої асоціації України: seeds.ukraine.2010@gmail.com

Теги: 

Додати новий коментар