Насіннєва асоціація України взяла участь у зустрічі по аграрним розпискам

Сьогодні, 6 грудня, представники компаній-членів Насіннєвої асоціації України взяли участь у заході, присвяченому одній із найважливіших тем для розвитку бізнесу у сфері сільського господарства – аграрним розпискам. Юридичний сніданок «Аграрні розписки: вивчені уроки і нові можливості» було організовано правовою фірмою Jeantet Україна, а доповідачами виступили представники Міжнародної Фінансової корпорації (International Finance Corporation, IFC) в Україні – Олександр Муляр та Кирило Мухомеджанов. Експерти розповіли про діяльність IFC в Україні загалом та детально зупинилися на впроваджуваній організацією ініціативі по використанню аграрних розписок.

У свої презентації Олександр Муляр розповів, що аграрна розписка – це новий інструмент, який допомагає отримати доступ до фінансових та матеріально-технічних ресурсів під заставу майбутньої сільськогосподарської продукції. Аграрні розписки поділяються на два типи - товарні і фінансові – на виконання яких сільгоспвиробник здійснює, відповідно, поставку продукції або виплату грошових коштів. Крім того, в рамках доповіді було підкреслено переваги розписок для учасників ринку, відмінності від інших фінансових документів та механізм їх функціонування.

Члени Асоціації можуть ознайомитися із минулорічною презентацією Олександра Муляра «Аграрні розписки: нові можливості», яка була представлена на зустрічі компаній-членів Насіннєвої асоціації України 15 грудня 2016 року.

Додати новий коментар