Насіннєва асоціація України та ІА «АПК-Інформ» розпочали співпрацю

ІА «АПК-Інформ» та Насіннєва асоціація України прийняли рішення з початку 2018 року об'єднати зусилля у сфері висвітлення провідних подій, тенденцій і проблем ринку посівного матеріалу.

«З кожним роком якість посівного матеріалу ряду культур, що використовуваються аграріями, тільки погіршується. Зокрема, сільгоспвиробники часто вважають за краще використовувати власний посівний матеріал пшениці та ячменю, якісні характеристики якого з кожною репродукцією знижуються », - вважають представники асоціації.

Думка експертів підтримують і аналітики «АПК-Інформ». Так, за даними агентства, в 2017 році частка власного насіння пшениці та ячменю склала 66 і 75%, відповідно.

Варто зазначити, що відносно використання посівного матеріалу інших культур ситуація дещо краща, проте і в цьому напрямку сільгоспвиробникам не завжди вистачає інформації для більш ефективного складання сортової структури.

Таким чином, основним завданням співпраці Насіннєвої асоціації України і «АПК-Інформ» є підвищення обізнаності українських аграріїв щодо основних тенденцій на ринку насіння і найбільш оперативне висвітлення подій галузі.

За матеріалами: apk-inform.com

Додати новий коментар