Насіннєва асоціація України - учасник щорічних зборів ESA (Європейської насіннєвої асоціації)

 

10-13 жовтня відбулося щорічна нарада членів ESA  у Відні, Австрія.

Так, Олександром Федоровим - Головою Правління Насіннєвої асоціації України, яка є повноправним членом ESA було взято участь та здійснено представництво учасників ринку насіння, що є членами асоціації.

 

Необхідно відзначити, що цьогорічний з'їзд відзначився рекордною відвідуваністю учасників з усії Європи і світу. Ентузіазм учасників і гостей зробили цей захід у Відні один з найуспішніших  з'їздів  гравців насіннєвого ринку Європи.

 

Річні збори ESA зарекомендувала себе як ключові зустрічі для професіоналів, діяльність яких сфокусована в напрямку насіння, не тільки з Європи, але і з інших континентів. При цьому, об'єднуючи уже представників сектора насінництва з усього світу, зі зростаючою кількістю учасників з країн за межами Європейського Союзу.

За слів Генерального Секретаря ESA Гарліча фон Ессена  : "Це ясний сигнал, що річні збори ESA  - обов'язковий пункт в порядку денного насіннєвих людей в усьому світі"

 

 

У ході конгресу, зокрема, обговорили підсумки своєї внутрішньої стратегії розвитку насінництва. Наступними питаннями для обговорення були :

просування науково-технічного співробітництва;

регулювання, яке сприяє селекції інновацій;

а також - полегшений міжнародний рух насіння, акцент на співпраці та співробітництво в галузі.

 

Захід відбувся у Відні за  підтримки Австрійської асоціації насіння. 

На своєму заключному зібранні Генеральної Асамблеї, ESA також передали добровільну фінансову підтримку  до міжнародного договору ФАО з генетичних ресурсів рослин.

Наступні щорічні збори ESA відбудуться в 2016 році в Римі, Італія.