Насіннєва асоціація України та Європейська Насіннєва асоціація: професійні об'єднання на ринку насіння в Україні та ЄС, обмін досвідом

В рамках співпраці між Насіннєвою асоціацією України та Європейською насіннєвою асоціацією, в Україні (м. Києві) з візитом 4-5 квітня 2016 року, перебував технічний Директор Європейської насіннєвої асоціації - Берт Шольт.

На сьогодні, Європейська насіннєва асоціація (European Seed Association ), здійснює діяльність на всій території Європейського економічного співтовариства,  об’єднує понад 35 національних насіннєвих асоціацій країн-членів ЄС та представляє інтереси насіннєвої сфери в Раді Європи, Європарламенті, Єврокомісії та CPVO (Бюро Спільноти з  прав на сорти рослин).   Насіннєва асоціація України являється дійсним членом Європейської насіннєвої асоціації.

5 квітня 2016 року відбулося прес-конференція за участю  Б. Шольта  на тему: «Ринок насіння. Взаємодія учасників ринку та органів влади, ефективні способи взаємодії.

http://press.unian.ua/pressnews/1310251-evropeyska-nasinneva-asotsiatsiya-spriyatime-ukrajini-u-pidvischenni-konkurentospromojnosti-vnutrishnogo-virobnitstva-nasinnya.html

 https://drive.google.com/file/d/0B9hzynxumgQgUVFCeVU0LUJLc1E/view?usp=drive_web

http://photo.unian.net/ukr/themes/64321