Насіннєва асоціація україни сприяє розвитку експортних можливостей та виходу на ринки ЄС насіння українського виробництва

Насіннєвою асоціацією України було  надано фінансову допомогу та підтрику для проходження Державним центром сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції аудиту Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (ISTA). 

 

Аудит випробувальної лабораторії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», відбувся 24 вересня 2015 року, як і було заплановано . Кошти, надані Насіннєвою асоціацією України, в повному обсязі переведені на розрахунковий рахунок Секретаріату ISTA для оплати аудиту. Тим самим єдину в Україні лабораторію, акредитовану ISTA, не позбавлено акредитації на право здійснювати сертифікацію насіння за міжнародними стандартами і видавати Міжнародні Сертифікати ISTA на партії насіння, призначені для міжнародної торгівлі.

 

Даний крок на зустріч  допоміг лабораторії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» зокрема, та насінницькій галузі, експорту насіння за межі нашої держави в цілому.

Отримано лист-подяки від Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції.