Насіннєва асоціація України підтримує та приймає участь у конференції "Ефективні технології насінництва: зернові та олійні"

 

10 лютого 2016 року в рамках VI міжнародної виставки "Зернові технології 2016" (10-12 лютого 2016 року) у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2-б, Київ) заплановано проведення конференції "Ефективні технології насінництва: зернові та олійні».

Організатори: АПК-Інформ і Київський міжнародний контрактовий ярмарок. Насіннєва асоціація України - інформаційний партнер заходу.

Запрошуємо до участі:

Для компаній членів асоціації надані пільгові умови, учасники (компанії-члени) які зареєструються до 1 лютого - діє знижка 30%;

до 10 лютого -10%.

 

Вартість участі у конференції: 1000 грн для с/г виробника; 2500 грн, для постачальників МТЗ)

 

Захід для тих хто: вже виробляє насіння, бажає зайнятися насінництвом, планує розвивати експорт насіннєвої продукції, а також сільгоспвиробникам, насіннєвим станціям і заводам, постачальникам насіннєвої продукції та ін. Учасникам насіннєвого бізнесу України.

 

Мета заходу: всебічно обговорити проблематику виробництва насіння, дати оцінку ємності ринку насіння в Україні та світі, надати якісну інформацію про технології доробки та обробки насіння і поділитися практичним досвідом виробництва насіння.

http://www.apk-inform.com/ru/conferences/seeds2016/about

Інформація щодо участі додається.