Насіннєва асоціація України - підтримала та є партнером у проведенні заходів присвячених селекції та селекційним досягненням

Насіннєва асоціація України, як професійне галузеве об'єднання компаній-власників селекційних ресурсів, селекційні досягнення яких визнані виробниками в Україні та в світі,  підтримує та виступила партнером у проведенні міжнародних науково-практичних конференцій ініційованих  Українським інститутом експертизи сортів рослин спільно  проводить у 2016 році.

За сприяння Насіннєвої асоціації України відбулася  1-3 червня 2016 р. на базі Селекційно-генетичного інституту –Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення  міжнародна науково-практична конференція «Сучасні напрями селекційного удосконалення пшениці» присвячена 100-річчю селекції пшениці в Селекційно-генетичному інституті – Національному центрі насіннєзнавства та сортовивчення, організаторами конференції виступили Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення та Український інститут експертизи сортів рослин за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук України. Партнер заходу – Насіннєва асоціація України.

Спільний захід об’єднав близько 70 науковців. Наукові доповіді були представлені науковцями із провідних науково-дослідних установ Національної академії аграрних наук та провідними науковцями із Литви, Німеччини та Італії.