Німецький досвід грунтознавства на українській землі

 11.07.2012, с.Поташ Маньківського району Черкаської області,

КВС - Німецький Аграрний Центр

Вирощування цукрових буряків  – це справжня наука. Вивчити її досконало майже неможливо. Це розуміють усі: як досвідчені агрономи, так і починаючі спеціалісти. Будь-який нюанс у процесі вирощування цукрового буряку може відіграти значну роль у формуванні прибутку фермера: будь-то підготовка грунту до сівби, вибір насіння, безпосередньо сівба, вирощування та догляд або збір урожаю.

КВС-Україна ставить перед собою за мету не тільки забезпечувати українських сільськогосподарських виробників якісним насінням, але й надавати їм професійну консультаційну підтримку задля досягнення фермерами максимального результату.

Вплив грунтів на розвиток цукрових буряків є вкрай важливим питанням. При цьому в Україні бракує висококласних спеціалістів в даній області. Саме тому компанія КВС-Україна організувала семінар з грунтознавства, на який запросили німецького фахівця, головного спеціаліста компанії Sьdzucker* з питань грунтознавства доктора Фреда Фюрстенфельда.

Семінар став частиною Дня Поля, який компанія КВС-Україна провела 11 липня на базі Німецького Аграрного Центру.

Під час лекції доктор Фюрстенфельд широко висвітлив актуальні для українських фермерів питання, що стосуються структури грунту, впливу технології заробки пожнивних решток на збереження вологи в грунті та врожайність цукрових буряків, на формування кореню цукрового буряку, взаємодію між поживними речовинами в грунті. Також велику увагу було приділено питанню розвитку кореневої системи буряку. Для закріплення теоретичних знань та наочної демонстрації слухачам, для доктора було підготовано 2 польових профілі. Саме там, на полі Німецького Аграрного Центру, і пройшла практична частина семінару.

Окрім лекції, гості ознайомитись демонстраційними посівами КВС - з гібридами цукрових буряків, кукурудзи та жита.

Загалом, семінар пройшов на найвищому рівні. Всі відвідувачі відзначили високий професійний рівень німецького гостя, адже вони винесли для себе багато корисної інформації, яку зможуть втілити у життя в своїй роботі.

ТОВ «КВС-Україна» планує і надалі організовувати семінари та тренінги для спеціалістів з вирощування цукрових буряків. Ми запрошуємо на них усіх бажаючих.

www.kws.ua/aw/KWS/ukraine/Artikel_Ukraine/~emew/_1053_1110_1084_1077_1094_110/