Міжнародна науково-практична конференція: "Стан і перспективи формування сортових рослинних ресурсів в Україні"

11-13 липня відбулася Перша  міжнародна науково-практична конференція, присвячена  10–й річниці від дня утворення Українського інституту експертизи сортів рослин на тему: «Стан і  перспективи  формування сортових рослинних ресурсів в Україні».
 
Участь взяли: представники аграрного бізнесу та насіннєвих компаній, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, наукових і державних установ, що діють в аграрному секторі економіки.
 
Зазначено, що сьогодні у рамках адміністративної реформи, відбулися суттєві перебудови, пов’язані зі змінами в структурі управління установ, які здійснювали координацію діяльності у сфері охорони прав на сорти рослин та установ, які безпосередньо задіяні в проведенні державної експертизи сортів рослин.
У зв’язку з чим, на перше місце виходить науковий професіоналізм та необхідність забезпечення умов проведення досліджень та отримання достовірних даних за результатами експертизи з одночасним дотриманням нормативних вимог.
 
За вагомий внесок та наукові досягнення у формуванні національних сортових рослинних ресурсів  Виконавчого директора Насіннєвої асоціації України відзначено почесною грамотою.