Компанія ДСВ-Україна вступила до Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України рада вітати в своєму складі нову компанію – ТОВ «ДСВ-Україна». Заявка про її приєднання у статусі асоційованого члена була розглянута на минулому засіданні Правління асоціації, яке відбулося у Києві 22 грудня 2017 року. За підсумками голосування члени Правління одностайно підтримали вступ компанії «ДСВ-Україна» до Насіннєвої асоціації України.

ТОВ «ДСВ-Україна» є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV), яка була заснована в 2010 році в Україні. Метою діяльності компанії DSV є селекція високопродуктивних сортів, спрямована на врахування численних кліматичних і біологічних факторів, характерних кожному окремому регіону України. Компанія нараховує велику кількість різних станцій з виведення нових видів насіння, розташованих в усіх кліматичних зонах Європи. Україна знаходиться у континентальній кліматичній зоні і компанія DSV вже багато років займається цілеспрямованою селекцією сортів і гібридів для цієї зони. Напружена робота в селекції і дослідженнях дозволила DSV зайняти лідируючі позиції в Німеччині та Європі.

Насіннєва асоціація України щиро вдячна компанії «ДСВ-Україна» за приєднання до організації і бажає успішної співпраці. Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Додати новий коментар