Компанії «Сампо -Україна», «Сесвандерхаве Україна», «Рійк Цваан Україна» - члени Насіннєвої асоціації України.

 27 вересня 2012 року відбулося засідання органів управління Насіннєвої асоціації України.

Правлінням асоціації знову було підтверджено відкритість асоціації для членства компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України. Новими членами стали: «Сампо -Україна», «Сесвандерхаве Україна», «Рійк Цваан Україна».
 
 
ТОВ «Сампо Україна» являється офіційним представником "Sampo Rosenlew LTD" (Сампо Розенлев  ЛТД).  Головним завданням  «Сампо -Україна» є партнерство  із замовником  та  відповідальність за дотримання  фірмових стандартів компанії.
 
Принцип, якого неухильно дотримується компанія "Сампо Розенлев ЛТД" - принцип зворотного зв'язку: завод - споживач - завод. Керуючись цим принципом, завод блискавично реагує на всі зауваження покупців, що надходять через регіональних дилерів. Таким чином,  індивідуальність комбайна визначається самим покупцем, а допомагає йому дилер заводу. Разом вони складають конфігурацію машини відповідно до умов роботи.
 
Оптимізація роботи замовника та постійне удосконалення виробничих процесів Сампо Розенлев  ЛТД є  ключовими принципами  успіху компанії на ринку України.
 
Компанія «Сесвандерхаве –Україна» на українському ринку насіння є провідною серед західноєвропейських виробників насіння цукрових буряків. Підтвердженням чого є реалізація  щорічно сотні тисяч посівних одиниць.
В Україні представлена представництвом ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» із надсучасним насіннєвим заводом  в с. Гоголів Броварського району Київської області.
 
Селекційно-насіннєва компанія, одна з перших компаній у світі, яка має повний цикл виробництва насіння цукрового буряку, включаючи наукові дослідження, селекцію, насінництво та переробку. Сьогодні компанія проводить дослідження лише з цукровим буряком з  максимальним поєднанням ресурсів та нових технологій. Це єдина компанія, що на 100% фокусується на створенні гібридів цукрового буряку.
 
Сучасний насіннєвий завод ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» використовує  сировину, вирощену як в Україна, так і,  - імпортовану .  Насіння повністю відповідає стандартам за посівними якостями.
Провідна компанія, яка, як результат хорошої інтерпретації потреб ринку, дослідження та розробки, забезпечує стабільний внесок у вирощуванні цукрових буряків в Україні. Підтвердженням чого, є, що наша країна залишається бути у числі найбільших бурякосійних країн світу, незважаючи на скорочення площ під цукровими буряками за останні роки.   
 
Всесвітньовідома селекційно-насіннєва  компанія «Рійк Цваан» почала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 2000 - відкрила дочірнє підприємство ТОВ «Рійк Цваан Україна». Сьогодні – це міжнародна компанія, що займається селекцією та насінництвом овочевих культур, зосереджена на розробці високоякісних сортів і гібридів для підприємств, які професійно займаються овочівництвом.Насіння компанії призначене для промислового вирощування в закритому та відкритому грунті.
 
«Рійк Цваан»  має 10 великих селекційних станцій, які розміщені в різних кліматичних зонах світу та входить у п'ятірку провідних світових компаній, що спеціалізуються на селекції і насінництві овочів.
 ТОВ «Рійк Цваан Україна» - це: лідер на ринку насіння овочів; високоякісний сервіс і технологічна підтримка виробників; великий асортимент насіння овочів; сучасні технології виробництва овочів адаптовані до різних грунтово-кліматичних і господарських умов; співпраця з головними учасниками овочевого ринку (виробники, переробні підприємства, оптова та роздрібна торгівля); навчання та обмін досвідом на міжнародному рівні.