Картопля КВС у Криму

ТОВ «КВС-Україна» - це не тільки якісне насіння цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, ріпаку та жита, але й високоякісний насіннєвий матеріал картоплі.

 

В цьому мали змогу переконатися кримські фермери, які 29 червня завітали до одного з найпотужніших господарств Криму - ПСП «Мрія» (с. Червоне, Сакського р-ну, АР Крим) на День поля картоплі. Даний захід був організований компанією ТОВ «КВС-Україна» спільно з компаніями «Байєр» та ПП «Мінераліз».

День поля складався з двох частин. Протягом пленарної частини були розглянуті актуальні проблеми картоплярів та надані рекомендації стосовно підбору насіннєвого матеріалу картоплі, засобів її захисту та озвучені проблеми живлення грунтів:

  • представники КВС-Україна познайомили кримських фермерів з компанією, її історією, напрямами діяльності та успіхами в сфері селекції , а потім безпосередньо познайомили слухачів з сортами картоплі селекції КВС та їхніми особливостями;
  • представники компанії ТОВ «Байєр» розповіли про вже існуючі в Україні та Криму хвороби картоплі, надали поради щодо боротьби з цими шкідниками, представили свої новинки ЗЗР та застерегли фермерів відносно нових, вже виявлених в Європі шкідників та хвороб;
  • представники компанії ПП «Мінераліз» розповіли про важливість мінерального живлення грунту та надали фермерам практичні поради стосовно застосування цих добрив.

Друга частина Дня поля пройшла безпосередньо на полі,  на дослідних ділянках господарства ПСП «Мрія», де директор господарства Михайло Миколайович Джоркашвілі особисто продемонстрував вирощену ним картоплю з насіннєвого матеріалу КВС, надав практичні поради фермерам щодо особливостей вирощування картоплі в особливих природних умовах степового Криму.

Також фермерам була продемонстрована сільськогосподарська техніка для посадки, обробки та збору урожаю та складські потужності господарства.

На даному Дні поля були присутні як дрібні фермери, так і представники великих господарств Криму. Всі гості були задоволені наданими в залі рекомендаціями та побаченими на полі сортами картоплі селекції КВС.

 Компанія ТОВ «КВС-Україна» активно розвиває свій картопляний бізнес і ми прагнемо розширяти географічну присутність по всій Україні. Даний День поля в Криму не останній, ми плануємо і надалі демонструвати своїм потенційним клієнтам нашу продукцію. До зустрічі на Днях поля!!!