II Національний День поля

 7 вересня 2012 року компанія «Агробонус» провела ІІ Національний День поля  на тему: «Комплексний підхід у сучасному агровиробництві».

Захід відбувся на землях СТОВ «Агрофірма «Корсунь» ( Корсунь-Шевченківський        р-н, Черкаська обл.) за участі понад 250 виробників сільськогосподарської продукції України, представників Білорусії  та Польщі, які мали можливість ознайомитися з новинками від світових брендів – виробників насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та спеціальних добрив, оглянути демонстраційні та товарні посіви, та оцінити якість майбутнього врожаю.

Партнерами заходу виступили:  Сингента Україна, Піонер Насіння Україна, Адванта Сідз, КВС- Україна, Евраліс Семенс Україна, які  мали унікальну можливість продемонструвати прогресивні технології вирощування сільськогосподарських культур безпосередньо виробникам сільськогосподарської продукції.
Ключовими напрямками цьогорічного Дня поля стали сучасні технології у рослинництві, а саме: нові сорти і гібриди польових культур, здоров’я ґрунту, нові діючі речовини,  а також інформаційні технології.
 
В рамках Дня поля також відбувся благодійний аукціон та лотерейний розіграш призів . Настрою учасникам додало і знайомство з традиційними слов’янськими ремеслами, зокрема участь у таких майстер-класах, як: виготовлення ляльки-мотанки, гончарне мистецтво, ковальська справа, виготовлення іграшок із сіна.                                
День поля став не лише майданчиком із демонстрації новітніх технологій, але і вдалим місцем для налагодження бізнесових контактів.