DuPont Pioneer розширює продуктову лінійку толерантного до гербіцидів соняшнику

Нові гібриди соняшнику Pioneer® з технологією Clearfield® Plus забезпечать фермерам кращий контроль бур'янів

ЛУГАНО, Швейцарія, 10 жовтня 2013 р. – Компанія DuPont Pioneer анонсувала сьогодні підписання неексклюзивного багаторічного договору з компанією BASF, згідно якого BASF ліцензує для компанії DuPont Pioneer сорти соняшнику Clearfield® Plus, толерантні до гербіциду. Угода дозволяє компанії DuPont Pioneer та її афілійованим особам розробляти гібриди, толерантні до гербіцидів BASF Clearfield® Плюс, для комерціалізації в Європі, Африці, Азії, Північній Америці та Південній Америці.

«Європейський ринок соняшнику відчуває істотне зростання, особливо в регіоні Чорного моря, де боротьба з бур'янами та вовчком – найбільша проблема. Завдяки цій ліцензійній угоді DuPont Pioneer та афілійовані особи зможуть вийти на новий швидкозростаючий сегмент ринку соняшнику, відповідаючи на потреби фермерів щодо ефективного контролю бур'янів та забезпечуючи сільгоспвиробників  більшим вибором продукції на ринку», - повідомив Джефф Роуі, Регіональний директор компанії DuPont Pioneer у Європі

«Комбінація гербіцидів BASF Clearfield® Plus зі стійкими до вовчку високопродуктивними гібридами DuPont Pioneer забезпечує фермерів надійним рішенням проблеми вовчку, а також найбільшим портфелем гібридів соняшнику, стійких до нових рас вовчку соняшникового», - сказав Леон Стрейт, Директор напрямку олійних культур у Європі компанії DuPont Pioneer.

Виробнича система Clearfield® Plus для соняшнику, розроблена з використанням традиційного методу селекції, забезпечує вдосконалений довготривалий контроль  бур’янів та більшу стабільність урожаю в умовах екологічного навантаження, а також має значний потенціал для підвищення вмісту олії та зростання врожайності.

Гібриди соняшнику торгової марки Pioneer®, толерантні до гербіциду Clearfield® Plus, будуть доступні у Європі в наступні роки.

 

http://www.pioneer.com