DuPont Pioneer допомагає сільгоспвиробникам зменшити ризики перезимування озимого ріпаку

У 2013 році компанія DuPont Pioneer продовжує програму з безкоштовного страхування посівів озимого ріпаку, згідно з умов якої у випадку загибелі посівів після зими сільгоспвиробник отримує за рахунок страховки 70% вартості насіння  ПІОНЕР®.

Страховим ризиком зідно умов програми вважається загибель посівів озимого ріпаку внаслідок вимерзання, заморозку, вимокання, льодової кірки, засухи, граду, зливи, тривалих дощів, пожежі, крадіжок чи хуліганських дій і т.д. 

Для того щоб прийняти участь у програмі, сільгоспвиробники мають звернутися до офіційного дистриб’ютора чи безпосередньо до регіонального представника DuPont Pioneer, в залежності від того, де було придбане насіння озимого ріпаку компанії. Кінцевий строк подання заявок на страхування – 25 жовтня 2013 року.

Олег Клименко, менеджер з маркетингу компанії DuPont Pioneer в Україні: «Сільське господарство пов’язане із великою кількістю ризиків, адже ця галузь залежить не лише від рівня світових цін, людського фактору, але й від природних умов. Саме тому компанія  DuPont Pioneer, піклуючись про своїх клієнтів, пропонує таку необхідну послугу, що користується попитом». 

З детальною інформацією про процедуру страхування можна ознайомитися на сайті компанії www.pioneer.ua за посиланням