До уваги споживачів

Ефективність зростання обсягів сільськогосподарського виробництва залежить, передусім, від використання високоякісного насіння та ЗЗР.

 Ні для кого не є таємницею, що використання оригінальних продуктів (насіння та ЗЗР) є запорукою отримання стабільного та високого врожаю.

Останнім часом фіксується значна кількість випадків щодо фальсифікації оригінального насіннєвого матеріалу польових культур. Саме тому компанія Сингента інформує  своїх партнерів  про наступне:
Реалізація насіння соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків, озимого ріпаку компанією Сингента проводиться лище через мережу дистрибуторів:
Дистриб'ютори
ТОВ Сингента 2011
ТОВ АДМ Україна
ТОВ Аграрник-Кіровоградщина
ТОВ "Агро Рось"
ТОВ Агро Тандем
ТОВ Агро Тандем
ТОВ Агробонус
ТОВ Агрофармахім
ТОВ Агроінвест
ТОВ Агрохімсервіс
ТОВ Агроскоп Україна
АФ Агросервіс
ЗАТ АТ Каргілл
ТОВ НВФ Агросвіт
ТОВ Агрозахист КИЙ
ТОВ АК Архат
ТОВ Агрозахист Донбас
ПП Фірма Бершадь Агроплюс
ПП Бізон -ТЕХ2006
МПП Фірма Ерідон
ТОВ Флора
ТОВ Галич Агро-Стек
ТОВ НВК Ірлен
ФОП Онищук А.П.
ПАТ Компанія Райз
ТОВ Щедрий Лан
ТОВ Седна-Агро
ТОВ Сервіс Агроцентр
ТОВ ТД Степова
ТОВ Сяйво
ПП Токарєв
ТОВ Українська аграрно-хімічна компанія
ТОВ Украгроресурс
ПП НВФ Юнітек
ООО ОСТЕР

Компанія Сингента не несе відповідальності і не бере участі в розгляді претензій що стосується насіннєвого матеріалу, який придбаний не у офіційних дистрибуторів компанії! Всі претензії приймаються компанією тільки від офіційних дистрибуторів. Тобто, якщо клієнт має претензію до насіння, він повинен звернутися до свого постачальника (який є офіційним дистрибутором компанії Сингента) і після чого постачальник звертається до компанії виробника (оригінатора насіння). 

Пам’ятайте, що використання не оригінального насіння призводить до значних втрат. Економія незначних коштів при купівлі насіння обертається  потім значними втратами у вигляді недобору рівня врожайності! Навіть економія декількох сотень грн. при купівлі неякісного посівного матеріалу (підробок) абсолютно не окупить Вам усіх величезних ризиків, яким Ви самі себе піддаєте.  Самим простим та надійним способом захистити себе від підробки є співпраця із перевіреними постачальниками.
При виникненні питань Ви можете звернутися за консультацією дорегіональних менеджерів компанії Сингента.