День поля Німецького аграрного центру 2012

 20 вересня 2012 року відбувся цьогорічний День поля Німецького аграрного центру ( далі – НімАЦ). Захід одночасно проводився і як  «День відкритих дверей», щоб презентувати діяльність та успіхи НімАЦ.

 
Фірми-члени Асоціації НімАЦ, серед яких і компанії-члени Насіннєвої асоціації України, на дослідному полі презентували свої найновіші селекційні досягнення та продукти техніко-технологічного переоснащення агропромислового комплексу та розвитку сільськогосподарського машинобудування.
 
 У рамках Дня поля НімАЦ відвідувачам було представлено селекційні розробки, компанії, що займаються виробництвом насіння (посівного матеріалу) - KWS та STRUBE - ознайомили гостей на дослідному полі з їхніми сортами картоплі, цукрового буряку, соняшнику та кукурудзи на зерно.
 BASF та STEFES розповіли про результати дослідів по системам захисту рослин на дослідному полі НімАЦ.
 
 Також  було здійснено огляд сільськогосподарської техніки для збирання, післязбиральної обробки і зберігання зернових та продемонстровано технічні новинки. В практичному застосуванні були показані трактори, техніка для обробітку ґрунту та посіву, а також збиральна техніка та інші машини таких фірм, як CLAAS, AMAZONE, HORSCH та LEMKEN.
 
Крім того, на великій виставковій площі, відвідувачі мали можливість отримати інформацію про широкий спектр продукції фірм-членів Асоціації НімАЦ.
 
З 14.00 год. відвідувачів було запрошено до обіду з подальшою приємною культурною програмою.
 
В цілому, День  поля надав можливість презентувати широкому колу публіки продукти, виробничі процеси та мережі продукції НімАЦ.