БАСФ та БЦ ІНСТИТУТ приєдналися до Насіннєвої асоціації України

Насіннєва асоціація України рада вітати в своєму складі нових членів – компанії «БАСФ Т.О.В.» та «БЦ ІНСТИТУТ». Рішення про їх приєднання до галузевого об’єднання у статусі асоційованих членів було прийнято на черговому засіданні Правління асоціації, яке пройшло у Києві 29 березня 2019 року. За його результатами члени Правління одноголосно проголосували за вступ компаній до Насіннєвої асоціації України.

ТОВ «БЦ ІНСТИТУТ» – нещодавно утворена компанія, яка на ринку України представляє хорватську фірму Bc Institut Zagreb. В її українському портфелі вже є 5 гібридів кукурудзи, триває реєстрація сортів пшениці.

Зацікавленість компанії «БАСФ Т.О.В.» у більшій інтегрованій участі в насіннєвому ринку України викликана розширенням її портфоліо. У 2018 року компанія BASF поповнила свій портфель новим сегментом бізнесу насіння, завершивши угоду щодо придбання часток бізнесу та активів компанії Bayer.

Насіннєва асоціація України висловлює щиру подяку представникам «БАСФ Т.О.В.» та «БЦ ІНСТИТУТ», які особисто представили компанії на засіданні правління, і бажає успішної співпраці. Асоціація завжди є відкритою для компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.

Усі компанії-члени асоціації об'єднує бездоганна репутація стосовно культури ведення бізнесу, дотримання законодавства, а також підвищення ефективності виробничих процесів у сільському господарстві, насамперед за рахунок використання та поширення якісних результатів селекції та втілення прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, що дозволяють партнерам компаній отримувати стабільні врожаї, водночас забезпечуючи дбайливе ставлення до землі та екології.

Додати новий коментар