17 грудня відбудеться захід «Жінки в агро - майбутнє України»

З метою всебічного сприяння розвитку молоді, у тому числі студентам та науково-педагогічним працівникам аграрних навчальних закладів, дотримання гендерної рівності, що є одним із пріоритетних аспектів діяльності, Асоціацією «Дунайська соя» було ініційовано проведення просвітного заходу «Жінки в агро - майбутнє України».

Захід буде проведений спільно із Національним університетом біоресурсів та природокористування України, який є провідним закладом освіти, науки та культури в Україні. Насіннєва асоціація України виступає інформаційним партнером зустрічі.

Підтримку заходу надає посольство Австрії в Україні.

На зустріч студентів / студенток - майбутніх фахівців аграрної сфери виробництва запрошені:

   заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України пані Інна Метелева,

   колишня виконувачка обов’язків Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева,

аби вони поділилися власним досвідом побудови успішної кар’єри в агробізнесі, а також своїм прикладом мотивували студентів продовжувати розвиватись в агросфері.

В рамках поглиблення профорієнтаційної роботи захід буде організовано у форматі «питання – відповіді».

Захід відбудеться 17 грудня 2019 р. на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України (м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, корпус 10).

Щодо питань, просимо звертатися до проджект-менеджера Регіонального представництва Асоціації «Дунайська Соя» в Україні – Марії Самаріной (тел. +38-067-975-11-21, development.ua@donausoja.org).

Додати новий коментар