Євраліс Семенс та БАСФ підписали ліцензійну угоду на соняшнику Клеарфілд ПЛЮС

Сьогодні Євраліс Семенс та БАСФ повідомили про підписання глобальної угоди без виключних прав, в якій БАСФ надає Євраліс Семенс ліцензію (в деяких країнах Європи та Південної Америки) на гібриди соняшника, стійкі до гербіциду Клеарфілд Плюс. Угода дозволяє Євраліс Семенс стати однією з перших компаній, що створюють стійкі до гербіцидів БАСФ Клеарфілд Плюс гібриди насіння.  

Виробнича система Клеарфілд Плюс (Clearfield Plus Production System) для соняшника, розроблена на основі традиційного рослинництва, забезпечує  суворіший контроль за бур’янами протягом всього сезону та більшу стійкість культур до впливів навколишнього середовища, а також потенційно більший вміст олії та врожай зерна.   

Жак Рабайроль, Директор з маркетингу Євраліс Семенс заявив: «Ми раді співробітництву з БАСФ та пропонуємо фермерам актуальні рішення у боротьбі з бур’янами. Крім того, виробнича система Клеарфілд Плюс допомагає європейським фермерам контролювати вовчка, що є одним з головних чинників знищення врожаю».

«У поєднанні з інноваційними розробками Єраліс Семенс в галузі виведення гібридів соняшника із підвищеною врожайністю та стійкостю до хвороб, виробнича система Клеарфілд Плюс для соняшника надасть фермерам більше можливостей для стабільного врожаю»,  – заявив Джонатан Брайант, віце-президент Глобального управління стратегічного маркетингу (гербіциди) Департаменту захисту рослин БАСФ.  

Нова лінія гібридів Євраліс Семенс Клеарфілд Плюс та гербіцидів БАСФ Клеарфілд Плюс будуть у продажі в Румунії та Болгарії в 2014 році, а в інших країнах Європи та Південної Америки, де вирощують соняшник, в 2015 році.

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Про Євраліс Семенс

Маючи 60-річний досвід у галузі досліджень  та виробництва насіння, компанія Євраліс Семенс наразі є європейським лідером з виробництва насіння кукурудзи, олійних культур та сорго, завдяки інноваціям та якості продукції. У компанії 11 дочірніх підприємств в Європі, та понад 300 000 фермерів, які щорічно засівають більше 3 млн. га землі насінням Євраліс Семенс. Євраліс Семенс входить до Групи компаній «Євраліс Груп» - лідера в галузі сільського господарства та харчової промисловості. Євраліс, з доходами більше 1,3 млрд. євро, є надійним партнером для професіоналів в галузі сільського господарства та харчової промисловості.  

Департамент захисту рослин компанії БАСФ .

Компанія БАСФ займає провідні позиції на світовому ринку засобів захисту рослин. Департамент захисту рослин компанії БАСФ, з обігом за 2012 рік 4,7 млрд. євро, є надійним партнером для сільгоспвиробників, пропонуючи високоякісні та інноваційні фунгіциди, інсектициди, протруйники та регулятори росту. Продукти та послуги компанії допомагають агрономам підвищити не тільки кількість. Але й якість урожаю. Тісно співпрацюючи зі своїми клієнтами по всьому світу, департамент захисту рослин розроблює інноваційні продукти, які використовуються не тільки в сільському господарстві, але і в галузі вирощування декоративних рослин та газонів, боротьбі зі шкідниками в приміщеннях, а також в лісовому господарстві, на залізних та шосейних дорогах. Наша мета – створення та впровадження інноваційних продуктів, які дозволяють оптимізувати технології ведення сільського господарства, покращити якість харчування а життя зростаючого населення Землі. Більш детальна інформація про концерн БАСФ представлена в мережі Інтернет за адресою:  www.agro.basf.com.

Про концерн БАСФ  

БАСФ – лідер світової хімічної промисловості: Хімічна Компанія. Портфель пропозицій концерну включає хімікати, пластмаси, спеціальні хімікати , засоби захисту рослин, а також нафту і газ. В своїй діяльності ми поєднуємо економічні успіхи, соціальну відповідальність та обережне ставлення до навколишнього середовища. Завдяки науковим дослідженням та інноваціям ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати теперішні та майбутні задачі, що постають перед суспільством. Високоякісні продукти та системні рішення від БАСФ вносять вклад в збереження ресурсів планети, в забезпеченні її жителів здоровим харчуванням та продовольства, в покращенні якості життя. Такий підхід відповідає нашому корпоративному девізу: «Ми створюємо хімію з метою впевненого майбутнього». Об’єм продаж концерну БАСФ в 2012 році досяг 72,1 млрд. євро, а загальна кількість співробітників перевищило 110 тис. осіб. Більш детальна інформація про концерн БАСФ представлена в мережі Інтернет за адресою  www.basf.com.

Контакти для ЗМІ:

BASF                                                                          Euralis Semences

Barbara Aguiar, BASF                                                  Olivier Quero

(Germany)                                                                   (France)