«Монсанто Україна» удвічі розширює виробничу програму з кукурудзи

Компанія «Монсанто Україна» удвічі збільшила площу посівів для вирощування насіння гібридів кукурудзи традиційної селекції. У 2012 році в рамках виробничої програми у співпраці з українськими фермерами та аграрними компаніями було засіяно 3,5 тис. га ділянок гібридизації. У 2013 році виробнича програма розширена до майже 6,5 тис. га.

 

 «Ми розширюємо виробничу програму, щоб мати змогу повністю забезпечити попит українських споживачів на високоякісне насіння гібридів кукурудзи «Декалб» у сезоні-2014. Для наших партнерів, які займаються вирощуванням насіння, ця співпраця означає створення нових робочих місць, навчальні програми для агрономів-насінників від найкращих фахівців провідного виробника насіння у світі, гарантоване забезпечення насінням для власних потреб. Для виробників кукурудзи – це гарантія отримання високоякісного посівного матеріалу, адаптованого до усіх природно-кліматичних зон України», – зазначила директор компанії з виробництва насіння в Україні та Росії Олена Фоміна.

До вирощування насіння гібридів кукурудзи залучені як малі та середні фермерські господарства, так і великі аграрні компанії України. Ділянки гібридизації розташовані у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях.

 

Про компанію «Монсанто»

«Монсанто» є однією з провідних компаній світу, діяльність якої зосереджена на сталому розвитку сільського господарства. Ми розробляємо та постачаємо інноваційні сільськогосподарські продукти та інтегровані рішення для підтримки діяльності агровиробників, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, що в подальшому використовуються для виробництва продуктів харчування, палива та одягу.

 

«Монсанто» є міжнародною компанією, що входить до рейтингу Fortune 500. Штаб-квартира компанії знаходиться в Сент-Луїсі (Міссурі, США). У 404 підрозділах «Монсанто» у 66 країнах світу працюють понад 20 тис. співробітників.

 

«Монсанто» пропонує сільгоспвиробникам високоякісне сортове насіння та гібриди кукурудзи, сої, бавовнику, ріпаку та овочів, щороку інвестуючи понад 1,2 млрд доларів у наукові розробки, спрямовані на підвищення продуктивності аграрного сектору.

 

У 1991 році «Монсанто» стала першою іноземною компанією, яка підписала контракт на постачання засобів захисту рослин в Україну. У 1992 році було відкрито Київський офіс компанії.

 

«Монсанто» виробляє в Україні та імпортує до України якісне та високопродуктивне насіння кукурудзи та ріпаку лише традиційної селекції. Повністю дотримуючись вимог українського законодавства, «Монсанто» в Україні не займається продукцією з генетичними модифікаціями. Насіння кукурудзи та ріпаку «Монсанто» представлене в Україні брендом «Декалб», насіння овочів – брендом «Семініс», засоби захисту рослин – брендами «Раундап» та «Харнес».