«МАЇСАДУР Семанс Україна» розширює комплекс з виробництва насіння гібридів кукурудзи, соняшнику та ріпаку в Україні.

Maisadour Semences являється компанією із більш ніж 60-річним досвідом роботи у галузі насінництва та селекції кукурудзи, соняшнику та ріпаку, що виражається в розробках гібридів з високим і стабільним  потенціалом урожайності, відмінним фіто-санітарним станом, стійкістю до основних хвороб та стресових факторів. Крім того, компанія постійно збільшує об’єми виробництва насіння.

Підтвердженням цього є найсучасніший комплекс з виробництва насіння гібридів в Європі, що був побудований в 2010 році в с.Могилів, Дніпропетровська область. Загальна сума інвестицій для будівництва якого  склала 30 млн. євро.  Без перебільшень цей завод можна назвати гордістю компанії, адже саме на ньому сконцентроване найсучасніше обладнання, що забезпечує високу якість сушки, калібровки та обробки насіння.   Найголовнішою умовою виробництва Maisadour Semences є висока якість, задля чого на підприємстві постійно працює спеціалізована лабораторія, яка контролює на кожному етапі виробництва  якісні показники насіння, такі як: схожість, сортова чистота та якість обробки насіння.

Цей потужний комплекс з виробництва  насіння дозволяє забезпечувати потреби наших клієнтів у Центральній та Східній Європі. Проте, щоб постійно відповідати новим та більш високим потребам ринку компанія вирішила збільшити свої виробничі потужності.  

Друга фаза будівництва передбачає:

Ø будівництво додаткової  лінії з сортування, сушіння та обмолоту кукурудзи

Ø загальна площа під виробництво гібридів кукурудзи зросте з 2 600 га до 5 000 га; соняшника відповідно з 900 до 1 500 га.

Ø загальний обсяг виробництва насіння зросте до1 000 000 п.о. на рік

Ø збільшення площі складів зберігання продукції на 2 500 м2; при цьому загальна площа складів  становитиме 8500 мвключно зі складом з системою клімат контролю на 2 500 м2,  відкритим в грудні 2011 року

Запланований об’єм додаткових інвестицій для впровадження другої фази будівництва заводу в період  з 2013 до 2015 року дорівнюватиме  12 млн. євро. Другу чергу комплексу планується ввести в експлуатацію вже в вересні 2014 року.

http://www.maisadour-semences.fr/ua/index.php