ТОВ "Байєр" та Заатен Уніон Гмбх стали дійсними членами Насіннєвої асоціації України

Рішенням Загальних Зборів Насіннєвої асоціації України від 31.05.2012 компанії «Байєр» та «Заатен Уніон Гмбх» приєдналися до Насіннєвої асоціації України в статусі дійсних членів. ТОВ «Байєр» та «Заатен Уніон Гмбх» - це імена, за якими стоять продукти високої якості та великий досвід у сфері сільського господарства.
 
ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ засновано в 1965 р. асоціацією семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. В Європі ЗААТЕН-УНІОН має 8 дочірніх компаній – в Великобританії, Франції, Чехії, Польщі, Румунії, Угорщині, Росії та з 2009 р. в Україні, активні під  власним брендом. Компанія створює енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет успіху ґрунтується на практичному досвіді, технологічному лідерстві та безпрецедентному генетичному різноманіттю більш як 40 сільськогосподарських зернових культур.
 
Байєр - це міжнародний концерн, до основних сфер діяльності якого належать  захист рослин і виробництво високотехнологічних матеріалів.
ТОВ "Байєр" в Україні є частиною глобального концерну Байєр АГ зі штаб-квартирою в Леверкузені, Німеччина .
 
В Україні компанія "Байєр" веде бізнес з 1992 року. У багатьох країнах світу компанія активно займається продажем насіння цілого спектру сільськогосподарських культур. Так, протягом останніх років Байєр КропСайєнс проводить власну програму з селекції озимого ріпаку. У Північній Америці компанія є лідером на ринку насіння каноли (ярого ріпаку) та лідером із впровадження нових якісних ознак рослин і продуктів для їх захисту. Наразі географія бізнесу з вирощування ріпаку поширюється на інші регіони, включаючи Європу та країни Південної Америки.
 
Ще восени минулого року представниками Байєр КропСайєнс було заявлено про прискорений вихід компанії на європейський ринок ріпаку через придбання гібридів, сортів і селекційного матеріалу німецької компанії Raps GbR, гібриди якої протягом останніх років стали добре відомими українським аграріям, оскільки відрізняються високою адаптацією до природно-кліматичних умов Центральної та Східної Європи. В світі Байєр відомий також лідируючими позиціями в насінництві рису, бавовни, овочів, сої тощо. Незабаром для України ще одним важливим насіннєвим напрямом стане пшениця, програму з селекції якої вже розпочато та є вагомі напрацювання.