Нові члени Насіннєвої асоціації України

10 травня 2012 року відбулося засідання органів управління Насіннєвої асоціації України (далі – Асоціація), зокрема - Правління Асоціації.
Правлінням Асоціації знову було підтверджено відкритість Асоціації для членства компаній, які обрали політику надійності, прозорості та ефективності на сільськогосподарському ринку України.
Так за результатами проведеного засідання до Асоціації приєдналися ТОВ «Агрофлекс», ТОВ «Сервіс-Агрохолдинг», ТОВ «ВЕНС-ПЛЮС», фірма "НПЦ - Лембке" та представництво «Advanta Seed International”, які  приймають усі зобов'язання за Статутом, розділяють принципи, що схвалені членами Асоціації на момент їхнього вступу.
Всіх нових членів асоціації об’єднує те, що вони  є потужними аграрними компаніями - провідними національними підприємствами із комплексного забезпечення аграріїв насінням, засобами захисту рослин, системами живлення рослин від провідних мультинаціональних компаній, чиї імена є гарантією якості.
Зміцнення й підвищення ефективності розвитку аграрного сектору України, усунення маніпуляцій з ринком насіння в Україні та запобігання виникненню кризових ситуацій з продовольством, скоординована внутрішня та зовнішня політики є головними завданнями, що ставлять собі за мету компанії-члени Асоціації.