ТОВ «Маїсадур Семанс Україна»

«Маїсадур Семанс Україна» засноване французьким кооперативом Маїсадур у листопаді 2007 року з метою поширення сільськогосподарської діяльності у Східній Європі. Пріорітетними напрямками діяльності є вирощування зернових та технічних культур, а також виробництво насіння.

Головним завданням «Маїсадур Семанс» в Україні є пропозиція адаптованих гібридів в аспекті агрономії, що створені з урахуванням місцевих грунтово-кліматичних умов, які дозволять оптимізувати економічний результат господарства.

 В с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області французьке об’єднання "Маїсадур Семанс" побудувало найсучасніший в Європі завод з виробництва насіння. Використовуючи найновітніше обладнання, що є на ринку, підприємство сушить, калібрує та обробляє насіння. Це сучасний потужний сільськогосподарський комплекс з виробництва та зберігання зерна «Маїсадур Семанс Україна». 

Європейський рівень, повна біологічна очистка, дотримання всіх необхідних норм і дозволів дають змогу працювати людям не тільки «добре і швидко», а й відчувати себе розвиненою людиною, а не «дешевою робочою силою» ( на заводі створено понад 100 постійних робочих місць). Співпраця з французькою компанією «Маїсадур Семенс» виправдовує найоптимістичніші надії і сподівання не лише в Дніпропетровській області, а й в Україні.