Справжнє партнерство - запорука успішної комерції.

Щороку компанія «Сингента» збирає сільгоспвиробників з усіх куточків України для обговорення перспектив розвитку сільського господарства та для того, аби поділитися досвідом вирощування високоякісного врожаю завдяки сучасним системам захисту рослин.
 
Так, 14 червня 2012 року за участю Насіннєвої асоціації України, ТОВ «Сингента» з метою налагодження діалогу між гравцями насіннєвого ринку, проведено День поля на базі дослідного полігону ТОВ «Агрорось» на тему «Руйнівники міфів 2».  
 
Учасники мали змогу отримати відповіді на насущні питання «Що вирощувати?» і «Як захистити врожай», а також провести час в дискусіях із професіоналами аграрного ринку України.
Було представлено портфель інноваційних розробок в сфері захисту рослин, а також оприлюднено плани щодо глобалізації своїх наукових досліджень в області сільського господарства.
 
Серед представлених інноваційних розробок – ефективні рішення для боротьби з бур'янами, нові гербіцидні препарати , також в числі новинок – фунгіциди для обробки посівів спеціальних культур.
 
Дослідницька робота компанії «Сингента» не обмежена рамками лабораторії. Вона також передбачає створення міждисциплінарних груп для тісної взаємодії із замовниками "на землі" і з іншими учасниками ринку. Компанія має великий досвід розробки інноваційних рішень для господарств.
 
Сингента- лідер світової хімічної та насіннєвої галузі. У своїй діяльності поєднує не лише економічні успіхи, а й соціальну відповідальність і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.
 
Спираючись на наукові досягнення та інновації, вирішує поточні та перспективні завдання, які стоять перед суспільством. Високоякісні продукти та системні рішення вносять вклад у збереження ресурсів планети, в забезпечення її жителів продовольством.